top of page
20200907_110919.jpg

מחסום זרוע חשמלי אוטומטי

פתרון אמין, פשוט ובטוח לבקרת כניסת כלי רכב למתחם שלכם. מחסום זרוע חשמלי אוטומטי

מחסום זרוע חשמלי מותקן בהצלחה רבה במגוון רחב של מתחמים: כבישים, יישובים וחניונים.  מחסום זרוע מתאים לעמוד בכניסה לחניון בית המשותף עם מספר דיירים קטן וגם בכניסות ליישובים עם אלפי פתיחות בשעה.  מחסום חשמלי יתאים גם לסביבה קשוחה כמו חצר מפעל, או איזור תעשיה. מחסום אוטומטי מתאים גם לבקרת תנועה בכבישים ראשיים. מחסום לחניון מותקן בכניסה לחניון, בחניונים מקורים מתקינים מחסום עם זרוע מתקפלת (מחסום עם ברך מתקפלת), מחסום חשמלי אפשר להתקין גם באתרים גבוהים חשופים לרוח פרצים וגם סמוך לים בסמיכות לרוחות ומלח. 

 

מחסום זרוע אמין ומשתלם. כולל: זוג שלטים • מוט אלומיניום מתומן • חיישן הגנה אלקטרוני במקרה פגיעת המוט במכשול • טיימר לסגירה אוטומטית • מקלט שלטים • עינית פוטו מניעת סגירה כשהמעבר אינו פנוי • אפשרות נטרול ידני בעת תקלה/הפסקת חשמל • עמוד תמיכה נגדי (במידת הצורך) יתרונות: + מחסום אמין וחזק + מתאים במיוחד לעבודה מאומצת + ניתן להפעלה באמצעות שלט רחוק • בקר סלולארי • ועוד

מחסום זרוע 6 מטר

מחסום חשמלי באורך עד 6 מטר

מחסום זרוע לפתח עד 6 מטר - כולל: זוג שלטים • מוט אלומיניום מתומן • חיישן הגנה אלקטרוני לעצירה בפגיעת המוט במכשול • פיקוד עם טיימר לסגירה אוטומטית • מקלט רדיו • עינית פוטו למניעת סגירה כשהמעבר אינו פנוי • אפשרות נטרול ידני בעת תקלה/הפסקת חשמל • עמוד תמיכה נגדי (במידת הצורך)• יתרונות: + מחסום זרוע חשמלי מחיר משתלם, אמין וחזק + מתאים במיוחד לעבודה מאומצת + מחסום עם שלט רחוק • בקר סלולארי • לחצן LPR ועוד

מחסום זרוע 8 מטר

מחסום זרוע באורך עד 8 מטר

מחסום לחניון לפתחים רחבים מאסיבי וחזק במיוחד. מחסום אוטומטי עם זרוע אלומיניום עגולה בקוטר 100 ממ ובאורך עד 8 מטר. מחסום חשמלי שמיועד לעבודה אינטנסיבית ומאומצת והוא מכיל את כל אמצעי ההגנה הנדרשים במחסום חשמלי לחניה. מחסום עם שלט שלט רחוק, לחצן שומר, בקר סלולארי, מערכת LPR ועוד.

מחסום זרוע מוארת בלדים

מחסום מתרומם עם זרוע מוארת בפס לד

מחסום זרוע חשמלי לחניה עם זרוע מוארת בתאורת לד לאורכה, הוא לא רק יפה יותר אלה גם בטוח יותר. מחסום חשמלי לחניה עם זרוע מוארת בפס לדים בולט למרחוק גם בחשיכה ומונע תאונות מיותרות  

מחסום זרוע עם עמוד נגדי

מחסום זרוע עם רגל נגדית לתמיכה

מחסום אוטומטי עם רגל נגדית מאפשר נקודת תמיכה נוספת לזרוע המחסום, כך שהיא תפוסה משני הצדדים. זרוע שמונחת על עמוד נגדי למחסום מתנדנדת פחות ברוח. עמידה יותר בפני ונדליזם ובפני בפעלת כח כלפי מטה. מחסום זרוע חשמלי לחניה שניתן להשלים את אבטחת המוט על ידי הוספת מנעול אלקטרומגנטי לעמוד הנגדי שנועל את הזרוע על גבי העמוד בעוצמה של מאות קג ומונע את אפשרות הרמת הזרוע בכח כלפי מעלה. זהו מחסום זרוע חשמלי לחניה מחיר לא גבוה

מחסום זרוע עם וילון

מחסום וילון - מחסום חשמלי עם גדר

מחסום וילון או מחסום זרוע עם חצאית או מחסום זרוע עם גדר. מחסום זרוע חשמלי לחניה עם גדר שתלויה על זרוע המחסום. הגדר מתרוממת עם זרוע המחסום ומתכנסת ויורדת עם זרוע המחסום ונפרשת חזרה. מחסום עם וילון נועד למניעת כניסת כלי רכב וגם למנוע כניסת הולכי רגל ובעלי חיים כמו כלבים גדולים, מחסום זרוע עם חצאית נראה לצופה כמו שער מסיבי יותר ומרתיע יותר

Bft מחסום זרוע

מחסום איטלקי GIOTTO BT A 60 מתוצרת Bft

מחסום חשמלי לחניה מתוצרת החברה האיטלקית Bft הוותיקה. מחסום לחניון שמגיע עם פיקוד 24V מתקדם וזרוע עגולה עם תאורת לד, שבנויה כחלק אינטגרלי מזרוע המחסום החשמלי, בתוך פס אחד מתחת לזרוע, או שני פסי גומי מתחת ומעל לזרוע. פסי הגומי מרככים ומונעים נזק משמעותי גם במקרה פגיעה. 

מחסום זרוע עם בקרת רמזורים

מחסום זרוע מבוקר רמזור

מחסום לחניון אוטומטי שמחובר למערכת בקרת רמזורים. מיועד לחניונים בהם נתיב בודד משמש לכניסה ויציאה ושדה הראיה בו מוגבל. במקרים כאלו הרמזור מסמן לנהג מתי לעצור או לנסוע כדי למנוע התנגשויות. לעיתים יש מערכת של מספר רמזורים . למשל כאשר יש כמה קומות לחניון ונתיב גישה אחד מחבר את כולן.

LPR מחסום מבוקר מערכת

מחסום זרוע חשמלי עם מערכת LPR

מחסום זרוע אוטומטי שמופעל על ידי  מערכת בקרת כניסה LPR. המערכת מזהה מספרי רכב באמצעות מצלמה מיוחדת, משווה אותם לרשימת מורשים המפעילה מחסום אוטומטי בהתאם. ללא שלט רחוק או חיוג

מצלמות LPR (LICENCE PLATE RECOGNITION) עובדות באור יום ובלילה בכל תנאי מזג האויר. המערכת מבצעת זיהוי לוחיות הרישוי, משווה את מספר הרכב לרשימת הרכבים הפנימית שהוגדרה לה ופותחת את המחסום החשמלי לחניה רק לרכבים מורשים. מחסום זרוע חשמלי עם ערכת LPR מאפשרת הפקת דוחות ואפילו מצלמת את הרכבים הנכנסים ויוצאים למטרות אבטחה וכדומה 

מחסומי זרוע לפתח רחב

מחסום זרוע כפול באורך 6 מטר נצבים זה מול זה

מחסום לחניון לסגירת פתחים רחבים במיוחד, מעל 8 מטר. אפשר להתקין מחסום זרוע זרוע חשמלי אחד מול השני. כל מחסום עם שלט נפרד או שלט משותף. כל מחסום אוטומטי מסונכרן עם השני ויכול להתרומם ולרדת יחד או בנפרד, באמצעות שלט רחוק, טלפון, לחצן או LPR. שימוש במחסום חשמלי סטנדרטי עם זרוע באורך 6 מטר מאפשר לסגור פתח של 12-14 מטר. אם צריך אפשר גם להשתמש במחסום חשמלי עם זרוע באורך 8 מטר ולסגור פתחים ברוחב 16-18 מטר. התקנת מחסום חשמלי לחניה בתצורה זו מחייבת הכנת חשמל משני צידי הפתח וכן התקנת כבל פיקוד בין שני צידי הפתח מתחת לכביש/דרך, כשמתקינים כך מחסום חשמלי מחיר כפול.

מחסום מהיר אנטי ונדלי באורך עד 3 מטר

מחסום זרוע אוטומטי מהיר מיוחד שנועד לסגור נתיב נסיעה אחד ולמנוע הזדנבות של רכב אחרי רכב. מחסום מתרומם במהירות, נפתח או נסגר בתוך רק 1.5 שניות בלבד. מחסום זרוע חשמלי לחניה מחיר מעט יותר גבוה. מחסום זרוע חשמלי לחניה עם מנגנון נדנדה יחודי (Swing off technology) למניעת נזק במקרה של נגיפה. במקרה שרכב פוגע בזרוע, מחסום חשמלי לחניה כזה שומר שהזרוע לא תשבר, אלה ניתקת מהתושבת שלה ונעה אופקית על ציר. באותו אופן אפשר להשיב את הזרוע ידנית ללא צורך בטכנאי, ולקבע אותה לתוך מתקן הנדנדה. לאחר השבה ידנית של הזרוע למקום, מחסום זרוע לחניה כזה חוזר לפעולה רגילה.

מחסומי זרוע

מחפשים פתרון אמין, פשוט ובטוח לבקרת כניסת כלי רכב למתחם שלכם?  יש  פתרון: מחסום זרוע חשמלי אוטומטי חדיש.

 

מחסום חשמלי לחניה מותקנים בהצלחה רבה במגוון רחב של מתחמים, כבישים, יישובים וחניונים. תוכלו למצא מחסום חשמלי לחניה מחיר נמוך בכניסה לחניון הבניין הפרטי או המשותף עם מספר דיירים קטן או גדול. מחסום זרוע מחיר משתלם מתאים גם לכניסות ליישובים עם מאות פתיחות בשעה. מחסום זרוע לחניה של בסביבה קשוחה כמו חצר מפעל, או איזור תעשיה ואפילו מחסום זרוע חשמלי לבקרת תנועה בכבישים ראשיים. מחסום זרוע חשמלי לחניה מותקן ופועל בהצלחה בתוך חניונים מקורים, באתרים גבוהים חשופים לרוח פרצים וגם סמוך לים בסמיכות לרוחות ומלח.     

 

תוכלו להנות מהיתרונות הבאים אם תתקינו את אחד מהסוגים הרבים של מחסום זרוע חשמלי לחניה מחיר נמוך:

 

אבטחה משופרת: מחסום מתרומם מספק פתרון בקרת גישה מאובטח ואמין, שמונע מכלי רכב לא מורשים להיכנס לחניה או למתחם שלך.

 

יעילות מוגברת: טכנולוגיית בקרת הכניסה המתקדמת שמקושרת עם מחסום חשמלי מחיר נמוך יחסית, מבטיחה זרימה מהירה, חלקה ויעילה של התנועה, מונעת עומס בכניסות והיציאות ומשפרת באופן כללי את ניהול הגישה.

 

בטיחות משופרת: מחסום חשמלי לחניה מצויד בתכונות בטיחות כגון: חיישני זיהוי מכשולים, חיישני עצירת חירום ופסים זוהרים ושילוט בולט כדי למנוע תאונות ולהבטיח פעולה בטוחה.

 

התאמה אישית: מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית של מחסום חשמלי, כדי להתאים לצרכים הספציפיים שלך. כולל מחסום אוטומטי עם אורכי זרוע משתנים מ 1 מטר ועד ל 8 מטרים, מגוון צבעים ומערכות בקרה. 

 

עמידות לאורך זמן: מחסום זרוע חשמלי מחיר נמוך בנוי להחזיק מעמד, "סוס עבודה" עם בנייה יציבה וחומרים איכותיים שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים.

 

פתרון חסכוני: מחסום לחניון מספק פתרון בקרת גישה מעולה בתקציב נמוך וחסכוני, שעוזר לך להפחית עלויות תפעול ולשפר את אבטחת האתר הכוללת שלך.

 

קל לשימוש: מחסום זרוע מתוכנן להיות ידידותי למשתמש, עם אמצעי בקרה אינטואיטיביות, התקנה ותחזוקה פשוטים.

 

על ידי בחירת מחסום זרוע חשמלי, לקוחות יכולים ליהנות מכל היתרונות הללו ועוד, יחס אישי, ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת מובטחים לכל פונה - ללא התחייבות.

 

מחפשים פתרון אמין ומאובטח לשליטה בגישה לרכב למתחם שלכם? הגעתם למקום הנכון. בואו להנות גם אתם ממחסום זרוע חשמלי לחניה מחיר נמוך

 

מחסום זרוע החדיש שלנו נועד. לספק אבטחה ויעילות מירבית תוך הבטחת קלות השימוש לדיירים, לעובדים ולמבקרים. עם בנייה יציבה וטכנולוגיית בקרה מתקדמת, השערים שלנו בנויים להחזיק מעמד ולעמוד גם בתנאי מזג האוויר הקשים ביותר.

 

מחסום חשמלי אוטומטי  מצויד במגוון תכונות בטיחות, לרבות חיישני זיהוי מכשולים, לחצני עצירת חירום ונורות LED כדי להבטיח פעולה בטוחה ומניעת תאונות.

לשירותכם מגוון רחב של מחסום חשמלי לחניה עם אפשרויות התאמה אישית כדי להתאים לדרישות הספציפיות שלך, כולל אורכי זרועות, צבעים ומערכות בקרה שונות. בין אם אתה זקוק לפתרון בקרת גישה פשוט או למערכת מתוחכמת יותר לניהול זרימת התנועה, יש לנו את המומחיות והניסיון לספק פתרון העונה על הצרכים שלך.

מחסום חשמלי, יקנה שקט נפשי שמגיע עם הידיעה, שהרכוש שלך מוגן על ידי מערכת בקרת כניסה אמינה ומאובטחת. צרו איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על המוצרים והשירותים שלנו וכיצד נוכל לעזור לך לשפר את האבטחה והיעילות של המתחם שלך

מחסום חשמלי לחניה הוא פתרון פשוט, נוח, ומאוד אפקטיבי לסגירת מתחם בפני כניסת רכבים לא מורשים. מחסום זרוע דורש תשתית חשמל ויסוד בטון יצוק בקרקע. מחסום זרוע חשמלי לחניה מחיר לא יקר יחסית ומיועד להפעלה אינטנסיבית.

אנו מתקינים מחסום זרוע חשמלי מתוצרת כל היצרנים המובילים בהתאם לצרכי הלקוח.

 

סוגי מחסומי זרוע:

1. מחסום לחניון עד לאורך 8 מטר 

2. מחסום זרוע מואר בפס לד

3. מחסום זרוע מהיר

4. מחסום וילון (מחסום עם גדר) מתקפל להתקנה מתחת לזרוע, מונע כניסת הולכי רגל ובעלי חיים 

5. מחסום זרוע עם "מקל סבא" רגל נגדית מתקפלת שעולה ויורדת עם הזרוע

6. מחסום זרוע עם "ברך מתקפלת" מחלקת את הזרוע לשניים למקומות נמוכים

bottom of page