top of page
20200907_110919.jpg

מחסומי זרוע

מחפשים פתרון אמין, פשוט ובטוח לבקרת כניסת כלי רכב למתחם שלכם? יש לנו פתרון: מחסום זרוע חשמלי אוטומטי חדיש.

 

המחסומים האוטומטיים שלנו מותקנים בהצלחה רבה במגוון רחב של מתחמים, כבישים, יישובים וחניונים. תוכלו למצא את המחסומים האוטומטיים שלנו בכניסה לחניון הבניין הפרטי או המשותף עם מספר דיירים קטן. בכניסות ליישובים עם מאות פתיחות בשעה, בסביבה קשוחה כמו חצר מפעל, או איזור תעשיה ואפילו מחסומי זרוע אוטומטיים לבקרת תנועה בכבישים ראשיים. מחסומי הזרוע שלנו מותקנים ופועלים בהצלחה בתוך חניונים מקורים, באתרים גבוהים חשופים לרוח פרצים וגם סמוך לים בסמיכות לרוחות ומלח.     

 

הנה כמה יתרונות שתוכלו להנות מהם אם תתקינו את אחד מהסוגים הרבים של מחסומי הזרוע שלנו:

 

אבטחה משופרת: מחסום הזרוע החשמלי שלנו מספק פתרון בקרת גישה מאובטח ואמין, שמונע מכלי רכב לא מורשים להיכנס לחניה או למתחם שלך.

 

יעילות מוגברת: טכנולוגיית בקרת הכניסה המתקדמת שמקושרת למחסום זרוע שלנו מבטיחה זרימה מהירה, חלקה ויעילה של התנועה, מונעת עומס בכניסות והיציאות ומשפרת באופן כללי את ניהול הגישה.

 

בטיחות משופרת: כל מחסום זרוע שלנו מצויד בתכונות בטיחות כגון: חיישני זיהוי מכשולים, חיישני עצירת חירום ופסים זוהרים ושילוט בולט כדי למנוע תאונות ולהבטיח פעולה בטוחה.

 

התאמה אישית: אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית של מחסומי זרוע, כדי להתאים לצרכים הספציפיים שלך. כולל מחסומי חנייה עם אורכי זרוע משתנים מ 1 מטר ועד ל 8 מטרים, מגוון צבעים ומערכות בקרה. 

 

עמידות לאורך זמן: המחסומים האוטומטיים שלנו בנויים להחזיק מעמד, "סוסי עבודה" עם בנייה יציבה וחומרים איכותיים שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים.

 

פתרון חסכוני: מחסומי הזרוע שלנו מספקים פתרון בקרת גישה מעולה בתקציב נמוך וחסכוני, שעוזר לך להפחית עלויות תפעול ולשפר את אבטחת האתר הכוללת שלך.

 

קל לשימוש: השערים שלנו מתוכננים להיות ידידותיים למשתמש, עם אמצעי בקרה אינטואיטיביות, התקנה ותחזוקה פשוטים.

 

על ידי בחירת מחסום זרוע חשמלי, לקוחות יכולים ליהנות מכל היתרונות הללו ועוד, יחס אישי, ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת מובטחים לכל פונה - ללא התחייבות.

 

מחפשים פתרון אמין ומאובטח לשליטה בגישה לרכב למתחם שלכם? הגעתם למקום הנכון. בואו להנות גם אתם ממחסומי הזרוע החשמלים החדישים שלנו.

 

מחסומי הזרוע שלנו נועדו לספק אבטחה ויעילות מירבית תוך הבטחת קלות השימוש לדיירים, לעובדים ולמבקרים. עם בנייה יציבה וטכנולוגיית בקרה מתקדמת, השערים שלנו בנויים להחזיק מעמד ולעמוד גם בתנאי מזג האוויר הקשים ביותר.

 

המחסום החשמלי האוטומטי שלנו מצויד במגוון תכונות בטיחות, לרבות חיישני זיהוי מכשולים, לחצני עצירת חירום ונורות LED כדי להבטיח פעולה בטוחה ומניעת תאונות.

לשירותכם מגוון רחב של מחסומי חניה חשמליים עם אפשרויות התאמה אישית כדי להתאים לדרישות הספציפיות שלך, כולל אורכי זרועות, צבעים ומערכות בקרה שונות. בין אם אתה זקוק לפתרון בקרת גישה פשוט או למערכת מתוחכמת יותר לניהול זרימת התנועה, יש לנו את המומחיות והניסיון לספק פתרון העונה על הצרכים שלך.

עם מחסום הזרוע שלנו, תוכלו להנות מהשקט הנפשי שמגיע עם הידיעה, שהרכוש שלך מוגן על ידי מערכת בקרת כניסה אמינה ומאובטחת. צרו איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על המוצרים והשירותים שלנו וכיצד נוכל לעזור לך לשפר את האבטחה והיעילות של המתחם שלך.

מחסומי זרוע חשמליים לחניה הם פתרון פשוט, נוח, ומאוד אפקטיבי לסגירת מתחם בפני כניסת רכבים לא מורשים. מחסום זרוע חשמלי אוטומטי דורש תשתית חשמל ויסוד בטון יצוק בקרקע. המחסומים האוטומטיים לא יקרים יחסית ומיועדים להפעלה אינטנסיבית.

אנו מתקינים מחסומי חניה חשמליים מתוצרת כל היצרנים המובילים בהתאם לצרכי הלקוח.

 

סוגי מחסומי זרוע:

1. מחסום זרוע עד לאורך 8 מטר 

2. מחסום זרוע מואר בפס לד

3. מחסום זרוע מהיר

4. מחסום זרוע עםי "וילון" מתקפל להתקנה מתחת לזרוע, מונע כניסת הולכי רגל ובעלי חיים 

5. מחסום זרוע עם "מקל סבא" רגל נגדית מתקפלת שעולה ויורדת עם הזרוע

6. מחסום זרוע עם "ברך מתקפלת" מחלקת את הזרוע לשניים למקומות נמוכים

מחסום זרוע אמין ומשתלם. כולל: זוג שלטים • מוט אלומיניום מתומן • חיישן הגנה אלקטרוני במקרה פגיעת המוט במכשול • טיימר לסגירה אוטומטית • מקלט שלטים • עינית פוטו מניעת סגירה כשהמעבר אינו פנוי • אפשרות נטרול ידני בעת תקלה/הפסקת חשמל • עמוד תמיכה נגדי (במידת הצורך) יתרונות: + מחסום אמין וחזק + מתאים במיוחד לעבודה מאומצת + ניתן להפעלה באמצעות שלט רחוק • בקר סלולארי • ועוד

מחסום זרוע 6 מטר

מחסום זרוע באורך עד 6 מטר

מחסום חניה עם זרוע באורך עד 6 מטר - כולל: זוג שלטים • מוט אלומיניום מתומן • חיישן הגנה אלקטרוני לעצירה בפגיעת המוט במכשול • פיקוד עם טיימר לסגירה אוטומטית • מקלט רדיו • עינית פוטו למניעת סגירה כשהמעבר אינו פנוי • אפשרות נטרול ידני בעת תקלה/הפסקת חשמל • עמוד תמיכה נגדי (במידת הצורך)• יתרונות: + מחסום אמין וחזק + מתאים במיוחד לעבודה מאומצת + ניתן להפעלה באמצעות שלט רחוק • בקר סלולארי • לחצן LPR ועוד

מחסום זרוע 8 מטר

מחסום זרוע באורך עד 8 מטר

מחסום זרוע לפתחים רחבים מאסיבי וחזק במיוחד. במחסום מותקנת זרוע אלומיניום עגולה בקוטר 100 ממ ובאורך עד 8 מטר. המחסום מיועד לעבודה אינטנסיבית ומאומצת והוא מכיל את כל אמצעי ההגנה הנדרשים במחסום. ניתן להפעיל באמצעות שלט רחוק, לחצן שומר, בקר סלולארי, מערכת LPR ועוד.

מחסום זרוע מוארת בלדים

מחסום זרוע מואר בפס לד

מחסום עם זרוע מוארת בתאורת לד לאורכה, הוא לא רק יפה יותר אלה גם בטוח יותר. זרוע המחסום בולטת למרחוק גם בחשיכה ומונעת תאונות מיותרות  

מחסום זרוע עם עמוד נגדי

מחסום זרוע עם רגל נגדית לתמיכה

מחסום זרוע עם רגל נגדית מאפשר נקודת תמיכה נוספת לזרוע המחסום, כך שהיא תפוסה משני הצדדים. זרוע שמונחת על עמוד נגדי למחסום מתנדנדת פחות ברוח. עמידה יותר בפני ונדליזם ובפני בפעלת כח כלפי מטה. ניתן להשלים את אבטחת המוט על ידי הוספת מנעול אלקטרומגנטי לעמוד הנגדי שנועל את הזרוע על גבי העמוד בעוצמה של מאות קג ומונע את אפשרות הרמת הזרוע בכח כלפי מעלה

מחסום זרוע עם וילון

מחסום עם וילון תלוי

מחסום זרוע עם וילון או חצאית. למחסום נוספת גדר שתלויה על זרוע המחסום. הגדר מתרוממת עם זרוע המחסום ומתכנסת ויורדת עם זרוע המחסום ונפרשת חזרה. מחסום עם וילון נועד למניעת כניסת כלי רכב וגם למנוע כניסת הולכי רגל ובעלי חיים כמו כלבים גדולים, מחסום זרוע עם חצאית נראה לצופה כמו שער מסיבי יותר ומרתיע יותר

Bft מחסום זרוע

מחסום איטלקי GIOTTO BT A 60 מתוצרת Bft

מחסום זרוע חשמלי מתוצרת החברה האיטלקית Bft הוותיקה. המחסום מגיע עם פיקוד 24V מתקדם וזרוע עגולה עם תאורת לד שבנויה כחלק אינטגרלי מזרוע המחסום בתוך פס אחד מתחת לזרוע או שני פסי גומי מתחת ומעל לזרוע. פסי הגומי מרככים ומונעים נזק משמעותי גם במקרה פגיעה. 

מחסום זרוע עם בקרת רמזורים

מחסום זרוע מבוקר רמזור

מחסום זרוע חשמלי אוטומטי שמחובר למערכת בקרת רמזורים. מיועד לחניונים בהם נתיב בודד משמש לכניסה ויציאה ושדה הראיה בו מוגבל. במקרים כאלו נרמזור מסמן לנהג מתי לעצור או לנסוע כדי למנוע התנגשויות. לעיתים יש מערכת של מספר רמזורים . למשל כאשר יש כמה קומות לחניון ונתיב גישה אחד מחבר את כולן.

LPR מחסום מבוקר מערכת

כותרת מחסום זרוע עם מערכת LPR

מחסום זרוע שמופעל על ידי  מערכת בקרת כניסה LPR. המערכת מזהה מספרי רכב באמצעות מצלמה מיוחדת, משווה אותם לרשימת מורשים המפעילה את השער בהתאם. ללא שלט רחוק או חיוג, מצלמות LPR (LICENCE PLATE RECOGNITION) שאנו מתקינים עובדות באור יום ובלילה בכל תנאי מזג האויר. המערכת מבצעת זיהוי לוחויות הרישוי, משווה את מספר הרכב לרשימת הרכבים הפנימית שהוגדרה לה ופותחת את המחסום רק לרכבים מורשים. מחסום זרוע עם ערכת LPR מאפשרת הפקת דוחות ואפילו מצלמת את הרכבים הנכנסים ויוצאים למטרות אבטחה וכדומה 

מחסומי זרוע לפתח רחב

זוג מחסומי זרוע באורך 6 מטר נצבים זה מול זה

מחסומי זרוע לסגירת פתחים רחבים במיוחד, מעל 8 מטר. אפשר להתקין שני מחסומי זרוע אחד מול השני. המחסומים מסונכרנים בינהם ויכולים להתרומם ולרדת יחד או בנפרד, אם באמצעות שלט רחוק, טלפון, לחצן או LPR. בשימוש בזוג מחסומי זרוע סטנדרטיים עם זרוע באורך 6 מטר אפשר לסגור פתח של 12-14 מטר. אם צריך אפשר גם להשתמש במחסומים עם זרוע באורך 8 מטר ולסגור פתחים ברוחב 16-18 מטר. התקנת מחסומים בתצורה זו מחייבת הכנת חשמל משני צידי הפתח וכן התקנת כבל פיקוד בין שני המחסומים מתחת לכביש/דרך

מחסום מהיר אנטי ונדלי באורך עד 3 מטר

מחסום זרוע מיוחד שנועד לסגור נתיב נסיעה אחד ולמנוע הזדנבות של רכב אחרי רכב. המחסום נפתח או נסגר בתוך רק 1.5 שניות בלבד. למחסום זרוע זה יש מנגנון נדנדה יחודי (Swing off technology) למניעת נזק במקרה של נגיפה. במקרה שרכב פוגע בזרוע המחסום, הזרוע לא נשברת אלה ניתקת מהתושבת שלה ונעה אופקית על ציר. באותו אופן אפשר להשיב את הזרוע ידנית ללא צורך בטכנאי, ולקבע אותה לתוך מתקן הנדנדה. לאחר השבה ידנית של הזרוע למקום, המחסום חוזר לפעולה רגילה.

bottom of page